Bayilik (Affiliate) Nedir ?

Affiliate Marketing, Türkçe karşılığıyla Satış Ortaklığı sistemi en temel tanımıyla internetten para kazanma yöntemidir. Başka firma ya da kişilere ait ürünlerin satışıyla gelir elde edilmektedir. Satışı yapan firma ya da kişi, aracılık edecek kişiye ürün satış linkini verir ve bu kişi internet ortamında satış linkini paylaşarak yapılan her satıştan para kazanır.

Dijital Pazarlama, elektronik ortamlara ürün ya da hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknolojisinde basılı yayınlara göre daha avantajlı ve tercih sebebi yüksek pazarlama aracıdır.Satış ve pazarlama ortaklığı anlamına gelen affiliate marketing ile internetten para kazanılması mümkündür. Satış ortaklığına katılan kişiler çeşitli sitelerde banner ve linkler aracılığıyla satış ortaklığı aldığı sitenin referans linkiyle diğer kitlelere ulaşarak bu hedef kitleler üzerinden belirli yüzdeler kazanabilmektedir.

Yazı İçerikleri

Trakya Extrem (Affiliate) Bayilik

Trakya Extrem Turizm Acentesi olarak kurmuş olduğumuz bayi sistemi üzerinden gelir elde etmeniz mümkündür. Bayilik sistemimiz yazılımsal olarak referans linkiniz üzerinden aracısı olduğunuz satışlar üzerinden sizlere belirlediğimiz yüzdelik dilim üzerinden komisyon sağlamaktadır. Sağlanan komisyonlar ödeme tarihlerimiz içerisinde tarafınıza ödenmektedir. Bayi başvurusunun ardından sizlere sağladığımız bayi paneli üzerinden referans linkiniz üzerinden yapmış olduğunuz satışları, site ziyaretlerini ve aktif olarak komisyonunuzu anlık olarak takip edebilmektesiniz.

Trakya Extrem'le Kimler Bayi Olarak Çalışabilir ?

Trakya Extrem bayisi olmak için herkes başvuru yapabilir, tarafımızca değerlendirilecek olan başvurunuz onaylandığı takdirde bizimle bayi olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. 

  • Kendi web siteleri veya farklı sitelerde reklam veren webmasterlar.
  • Instagram, Twitter, YouTube vb. gibi sosyal medya mecralarında yüksek kitleye sahip influencerlar.
  • Instagram, Twitter, YouTube vb. gibi sosyal medya mecralarında yüksek kitleye sahip sayfa yöneticileri.
  • Organizasyon şirketleri, grupları.
  • Yerli, yabancı Turizm Acenteleri.
  • Otel, Restoran, Cafe vb.  gibi işletmeler.

Trakya Extrem olarak sizinle çalışmamıza kitlenizin büyüklüğü veya küçüklüğü engel değildir. Her zaman parlak fikirleriniz ve pazarlama yöntemleriniz ile kitlenizi büyütebilir referansı olacağınız satışlar üzerinden pasif gelir elde edebilirsiniz.

Kazancınız Nasıl Hesaplanıyor ?

Onay sürecimizden sonra sizlere ilettiğimiz bilgilerle bayi panelinize giriş yapabilirsiniz. Bayi panelinizde bulunan referans linkiniz üzerinden pazarlamanız yapmanız gerekmektedir. Paylaşacaığınız referans linki yazılımsal olarak referansı olduğunuz satışların adeti farketmeden her satış üzerinden anlaşmanız olan yüzdelik kısım panelinizdeki komisyon bakiyenize yansıtılmaktadır. Örnek olarak Total 5.000 TL tutarında satışa referans oldunuz ve komisyon anlaşmanız %10, Total olarak bu satıştan sizin kârınız 500 TL ‘dir.  Kazançlarınızı panelinizin komisyon bölümünde görebilirsiniz. 

Turizm Acenteleri, Bireysel Tur Düzenleyenler İle Ortaklık.

Turizm acenteleri ve tur düzenleyen kuruluşlar ile çalışma yürütmekteyiz. Turlarına Tekirdağ’da Yamaç Paraşütü Uçuşu eklemeyi düşünen acentelere bayi paneli dışında elden ödeme ve elden komisyonlandırma sistemi uygulanabilmekte. Bayi başvuru formunda belirtilmediği sürece online alınan biletler dışında işletmemizde nakit veya kredi kartı ile yapılan ödemeler kesinlikle komisyona dahil olmamaktadır.  Bayi başvuru formunda belirtildiği takdirde başvuruyu yapan bayi eğer tur düzenlemekteyse farklı anlaşmalar yapılabilmekte, yönlendirilen ikili uçuş adaylarının işletmemize yaptığı nakit veya kredi kartı ödeme üzerinden komisyon hesaplaması yapılabilmektedir.

Bayi Sistemine Başlarken Ücret Ödemeli miyim ?

Hayır, Trakya Extrem bayi sistemi kesinlikle ücretsizdir, bayi paneli kurulumu tarafımızdan yapılmaktadır. Referansı olduğunu satışlar sonrası Minimum 500 TL Komisyon bakiyeniz bulunduğu takdirde ödemenizi almak için başvuru yapabilirsiniz, ödeme günleri içerisinde bir ücret ödemeden kazanmış olduğunuz komisyon tarafınıza yansıtılmaktadır.

Bayi Başvuru Formu

Tüm soru, sorunlarınız, tavsiyeleriniz için iletişim sayfamız üzerinden bizleri arayabilir ya da mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

Hızlı Rezervasyon

Sitemiz Üzerinden Uçuş Biletinizi Alarak Anında Rezervasyon Yaptırabilirisiniz.

Tekirdağ'da Tek

Trakya Extrem Tekirdağ'da TÜRSAB ve THK 'ya Kayıtlı olan Tek İşletme Olarak Hizmet Vermektedir.

Taksit Avantajı

Sitemiz Üzerinden Alacağınız Biletlerde 6 Aya Kadar Taksit Seçeneği Sunmaktayız.

Tecrübeli Eğitmenler

15 Yılı Aşkın Tecrübesi İle İkili Uçuş Pilotlarımız İle Güvenli Uçuş Yapabilirsiniz.

Trakya Extrem İle Gökyüzüe Dokunun...

Uçuşlar Hakkında Bilgi Alın

Yamaç Paraşütü Tandem (ikili) Uçuşları Hakkında Bilgi Almak İçin Başvuruda Bulunabilirsiniz.

Shopping Cart